Bu Blog PERYÖN İK Blog Yarışması’nda Yarışıyor

Merhaba

PERYÖN, 23.sü’nü düzenlediği İnsan Yönetimi Kongresi’nde, 3. İK Blog Ödülleri’ni bloggerlarla buluşturacak.

Açıkçası tanıma şansı bulduğum diğer İK Bloggerları hem işlerinde hemde yazılarında profesyonelliklerini ortaya koymaktadır. Bu açıdan gayet zevkli bir yarışma olacak. Yarışma kelimesini kullanıyorum ancak bana göre bu bir yarışma değil. Çünkü yarışmanın içerisinde rakipler vardır. Unvanımızda “insan” kelimesi geçen bir mesleği icra ediyoruz. Bizim için en önemli konu “insan”dır. İnsanın gelişimi ve verimliliğinin arttırmak bizim başlıca görevlerimizden bir tanesidir. Bu yüzden diğer Bloggerlar rakip değil dostlarımdır.

Daha önce tweetini attığım gibi “İK Blogları, Akademik Dünya ile İş Dünya’sı arasındaki boşluğu tamamlamaktadır.” İnsan Kaynakları Bloggerları yazılarında hem teoriyi hem pratiği işlemektedirler. bireyler yazıları okudukça farklı bakış açıları ile problemler çözmekte veya bilmediği konularda bilgilenmektedirler. Bu açıdan toplumsal gelişime katkıda bulunan tüm İK blogger dostlarıma buradan teşekkür ederim. Yarışmada 2015’in en iyi blogları seçilecek ancak kazananlar İK blogları değil toplum olacaktır. Çünkü bu gibi etkinlikler internette içerik üretimine destek olmaktadır.

İnsan Kaynakları Bilimi Bloğu PERYÖN’nün düzenlediği 3. İK Blog Ödülleri yarışmasına katılmaktadır. İnsan Kaynakları Bilimi bloğuna oy vermek isterseniz aşağıdaki görsele tıkladıktan sonra İnsan Kaynakları Bilimi Bloğunu seçerek oy verme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm İK Bloggerlerına başarılar diler, İnsan Kaynaklarının gelişimine destek olan herkese İK Profesyoneli olarak tekrar teşekkür ederim.

Emre İnanç Karakaş
İnsan Kaynakları Profesyoneli

PIYK23-aday-buton

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s